دوشنبه 30 دی 1398

برگزاری جلسه مدیران گروه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز گیلان غرب با حضور ریاست دانشگاه

تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۲۴ جمعه
توسط: admin
امتیاز: ۰

Image titleجلسه مدیران گروه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز گیلان غرب با حضور دکتر فرهان گلکارمنش  رئیس مرکز، دکتر یوسف پرهوده معاونت مرکز و مدیران گروه های آموزشی این مرکز دانشگاهی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر فرهان گلکارمنش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز گیلان غرب برگزاری مرتب جلسات مدیران گروه های آموزشی و بررسی مشکلات  آموزشی را ، ارائه خدمات دهی بیشتر به دانشجویان دانست.
دکتر گلکارمنش سپس به اقداماتی که در ارتباط با ایجاد رشته های جدید صورت گرفته است پرداخت و بیان کرد :« با توجه به نیاز سنجی که انجام گرفت و بررسی هایی که در شورای هیات رئیسه مرکز شد، توسعه رشته های فنی و مهندسی مد نظر قرار گرفت و بحمدالله با تلاش هایی که از ناحیه تمامی مجموعه دانشگاه انجام گرفت رشته های خوب و بویژه مورد نیاز شهرستان مورد تصویب قرار گرفت.»
رئیس مرکز گیلان غرب از مدیران گروه های آموزشی خواست دیدگاه ها و پیشنهادات خود را در زمینه توسعه تحصیلات تکمیلی ارائه نمایند. وی  ضمن بررسی شرح وظایف گروههای آموزشی و نیز مدیران این گروهها بر مشارکت بیشتر این مدیران در طرحهای توسعه ای آموزشی و پژوهشی دانشگاه تأکید کرد. رئیس مرکز گیلان غرب همچنین بر اهتمام جدی مسئولان و مدیران گروههای دانشگاه بر ارتقای سطح علمی آموزشی دانشگاه تاکید کرد. 
دکتر یوسف پرهوده معاون مرکز گیلان غرب نیز در سخنانی با تقدیر از مدیران گروه های آموزشی، اعضای هیات علمی و همکاران خود در مرکز، تلاش های آنان را در برنامه ریزی و برگزاری منظم کلاس های درسی در خور تحسین دانست.
پرهوده نقش بی بدیل مدیران گروه های آموزشی در هدایت و راهنمایی دانشجویان و ارتقا و اعتلای کیفیت آموزش را یادآور شد و اظهار کرد :« شما مدیران گروه های آموزشی بازوان بسیار قوی و کاری در دانشگاه می باشید و برگزاری این نشست ها و تبادل نظر و هماهنگی هایی که انجام می گیرد، ایجاد همکاری، همدلی و در نهایت ارتقای کیفیت آموزش را بدنبال دارد.»
معاون مرکز گیلان غرب، توجه بیش از پیش به نیاز سنجی در زمینه برنامه ریزی های درسی، رعایت سرفصل ها، افزایش رضایت مندی دانشجویان، استفاده بهینه از پتانسیل اعضای هیات علمی، با توجه به ایجاد و تصویب رشته های جدید و پذیرش دانشجو در رشته های فوق از سال تحصیلی 97-96 و برنامه ریزی در این زمینه را خواستار شد.
در ادامه مدیران گروه های آموزشی به بحث و تبادل نظر در ارتباط با دستور کار جلسه پرداختند.

روابطعمومی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز گیلان غرب

تعداد بازدید: ۱۶۶۰
دیدگاه ها: ۰
like امتیاز مثبت
dislike امتیاز منفی
نظرات کاربران
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
loading...

لطفا منتظر بمانید...